تنظیم قرارداد

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. تنظیم قرارداد

تنظیم قرارداد

تنظیم قرارداد یکی از خدمات اصلی مجموعه حقوقی دادمهر است. قراردادهای حقوقی نکات ریز و تعهدات مختلفی را شامل می‌شود. قرارداد خوب و حرفه ای از وقوع بسیاری از مشکلات حقوقی پیشگیری می‌کند. موسسه حقوقی دادمهر دارای تجربه‌ای بلندمدت در همکاری با استارتاپ‌ها و قراردادهای حقوقی مربوط به آن‌ها است. برای استفاده از خدمات تنظیم قرارداد شما می‌توانید درخواست خود را در فرم این صفحه ثبت کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

اگر بخواهیم خدمات مختلف را از منظر حساسیت و پیچیدگی دسته‌بندی کنیم، قطعا کار تنظیم قرارداد از دشوارترین کارها خواهد بود. علت حساسیت بالای این کار نه تنها منوط به ماهیت پیچیده کار تنظیم قرارداد است بلکه متخصصین این حوزه را مجاب می‌کند تا علاوه بر دانش حقوقی، در مسائل مختلف فنی و کسب‌وکاری هم تخصص داشته باشند. درواقع یک حقوقدان در مواجه با پرونده‌های تنظیم قرارداد اختصاصی یا بازبینی قراردادهای ارجاعی موظف است دانش حقوقی خود را با سایر موارد مرتبط به ماهیت آن قرارداد ادغام نماید و بهترین راهکار را در اختیار موکلین خود قرار دهد.

فرم درخواست مشاوره
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
این فیلد را پر کنید

تنظیم یا بررسی انواع قرارداد خود را به موسسه حقوقی دادمهر بسپارید

اگر به هر دلیل موفق به تنظیم قرارداد خود نشدید یا از قبل نسخه قرارداد تنظیم شده‌ای به شما ارائه شده است، می‌توانید برای تنظیم قرارداد اختصاصی یا بازبینی اسناد گذشته خود همین حالا اقدام نمایید. مشاوران حقوقی متخصص موسسه حقوقی دادمهر، ضمن بررسی تمامی جوانب مدنظر شما، کار تنظیم قرارداد و بررسی اسناد از پیش تهیه شده شما را با بالاترین کیفیت و در اسرع وقت انجام خواهند داد.

 

فهرست